Lokalita

Projekt "Byty pod Vyšehradem" je postaven v ulici Sinkulova 21, městské části Prahy 4 - Podolí, 147 00. Celý objekt slouží k nájemnímu bydlení.

Bytový domů je situován v jedné z posledních proluk v této městské části jen pár metrů od Podolských schodů směřujících přímo k Vyšehradu. Díky své unikátní poloze se jedná o bydlení v městské zástavbě, ale přesto v klidné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v místě.

V okolí je umístěna například základní škola se sportovním zaměřením Nedvědovo náměstí, pošta, banky, potraviny, restaurace Josefína, Studánka. Pro milovníky sportu může tato lokalita nabídnout plavecký stadion Podolí, sportovní areál Žluté lázně či začátek vyhlášené in-line dráhy pro kolečkové brusle podél pravého břehu Vltavy. Bytový dům je umístěn nedaleko kulturní chráněné památky Vyšehrad, kde návštěvníci naleznou klidné prostředí společně s dotekem historie.

Díky nedaleké tramvajové zastávce Podolská vodárna je dostupnost do centra otázkou několika minut. Pro spojení do centra je také možné využít metro C ze zastávek Pražského povstání nebo Vyšehrad.